ARAÇ KİRALAMA BEYLİKDÜZÜ

Araç kiralama beylikdüzü merkezli firmamızda bulunan araçların tamamı kendi filomuzdur.Dışarıdan araç temin edilmemektedir.Konsinye çalışan  firmalarda olabilecek bazı sorunları sizlerle paylaşmak isteriz.

Dışarıdan araç temin eden firma aracın kasko durumunu bilemez,bakım takibi ,lastik takibi,mekanik problemlerini takip edemez.Rent a car ‘lar arasında araç alışverişi gayet kolaydır fakat araç hakkında bilgi çok zordur.

Para kazanmak adına düşünülmeden verilen araçlar siz müşterilerimizin yolda sorunlarla karşılaşması demektir.Öncelikle aracın firmaya ait olup olmadığını ve bakımlarını mutlaka öğrenin.ARAÇ KİRALAMA BEYLİKDÜZÜ tüm bakımlarını yetkili servislerde yaptırmaktadır.

Araçların geneli 2017 ve 2018 model olup genel temizliği kusursuz ve kapalı otoparkta sizler için muhafaza edilmektedir.

Büyemizde bulunan AUDİ,BMW,MERCEDES,FERRARİ,MASERATİ,BENTLEY,RANGE ROVER,PORSCHE,VOLKSWAGEN,FORD vb. Marka araçlarımız sizlerin hizmetindedir.ARAÇ KİRALAMA BEYLİKDÜZÜ Atatürk havalimani ve Sabiha Gökçen havalimanına araç teslimat imkanı sunar.

Yurdışından gelecek misafirlerimiz için araç rezervasyonunda kapora gerekli değildir.Firma adımızı kullanarak kapora telep eden kişilere aldanmayın.Bu tarz sorunlarda firmamız sorumlu değildir.

Lüks araç kiralama’da sınırları zorlayan LUX CAR RENTAL 0212 721 25 25 & 0532 436 45 43 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz.

 

Categories: Genel

Leave a Reply