İstanbul rent a car istanbul arac kiralama, etiler rent a car, bahcesehir arac kiralama

*Aracın deposunu nasıl teslim ediyorsunuz?

İstanbul rent a car  Aracın benzin durumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar benzin iade etmeniz istenir.

*Sözleşme oluşturulurken ne tür evraklar istiyorsunuz?

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

*Yurt dışından nasıl rezervasyon yapabilirim?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

*Aracı bir başkası kullanabilir mi?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi; ( ek herhangi bir ücret alınmaz ) ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

*Araçların bakımlı olduğuna güvenebilir miyim?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

*Bir aracı en fazla ne kadar süre ile kiralayabilirim?

Bu konuda herhangi bir sınırlamamız yoktur.

* Aracı nasıl teslim alırım?

Aracı ister ofisimizden, isterseniz bildireceğiniz adresten teslim alabilirsiniz

*Aracı nasıl iade edebilirim?

Aracı, yine ister ofisimize, isterseniz belirteceğiniz adreslerden veya havalimanından teslim alabiliriz

*Şirketler için kiralamada ne gibi şartlar aranmaktadır?

Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

Hala kafanızda soru işaretlerimi var? aşağıdaki telefonlarımızdan bizi arayarak veya ofisimizde bizi ziyaret ederek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

OFİS: 0212 721 25 25

7/24 İLETİŞİM 0532 436 45 43