BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA 

Beylikdüzü oto kiralama ,tatile çıkacaksınız, arabanız yok veya arabanız ile gitmek yerine uçağı tercih edip, bulunacağınız tatil yöresinde araç kiralamak istiyorsanız, yapmanız gereken şey öncelikle ailenizin sayı durumu ve aracı ne için kullanacağınız..

Genel de tatil için yapılan en mantıklı seçim (uzaktan tatil yöresine gidecek aileler için) bulundukları yöreden uçak ile ulaşımı tamamlayıp, tatil yöresinde araç kiralama seçeneğidir. Bebeği olan aileler veya saatler sürek kara yolculuklarını sevmeyen bireyler için en ideal ulaşım biçimidir.

Araç kiralama sorununu da ihtiyaçlarınıza göre araçlar seçerek tamamlamanız en mantıklı seçimdir.

Aileniz veya arkadaşlarıızla extreme, macera sporları yapacaksanız dağ araçları kiralamanız en mantıklı seçimdir.

BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA

Bununla beraber 2-3 aile geliyor ve sayı olarak oldukça fazla iseniz 8 – 10 kişiye kadar insan taşıyabilen araçlar seçmeniz mantıklı olacaktır. 2-3 araba kiralamak yerine tek ve büyük araçlar kiralamanız en mantıklı seçim olacaktır.

Kiralayacağınız araçları almadan önce bakımlarının yapıldığına ve kasko gibi güvencelerin olup olmadığıı kontrol edin. Aksi takdirde yaşanacak ters bir durumda kiralama yaptığınız şirketler ile başınız ağrıyabilir, büyük maddi kayıplar ile baş edebilirsiniz.

Lüks bir araca sahip olmak kolay değildir. Ancak lüks bir araç kiralamak sandığınızdan çok daha kolay. Firmamız farklı modellerde, en son teknoloji ile donatılmış birbirinden şahane araçları sizlerin hizmetine sunmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA

Lüks araç kullanmak bir ayrıcalıktır. Ancak araç maliyetlerinin çok yüksek olması, vergi, kasko, sigorta işlemlerinin ücretleri ve zaman kaybına neden olması sebebi ile günümüzde birçok şahıs şirketi ve kurumsal şirket kullanacakları araçları lüks oto kiralama yolu ile temin etmektedir. Şirketimiz bu ihtiyaca tam anlamıyla karşılık verecek kapasiteye sahiptir.

Sizlerin tek yapması gereken ihtiyacınız olan araç sayısını ve özelliklerini bizlere bildirmek ve sonucunda sizlere sunacağımız fiyat teklifini değerlendirmek olacaktır. Makul fiyatları ve sunduğu ekstra hizmetler nedeni ile firmamız araç kiralama hizmetleri konusunda sürekli olumlu tepkiler almaktadır.

BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA

15 yıldır bu sektörde hizmet veren ve kurumsal işletmecilik anlayışını benimseyen firmamız araçların bütün bakımlarını ve bürokratik işlemlerini tamamlayarak müşterilerine teslim etmektedir. Bu sektördeki tecrübemiz, aldığımız ödüller ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmecilik anlayışımız ile lüks oto kiralama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermekteyiz. İnternet sitemizde gezinmeden araç kiralama konusunda karar vermeyin.

Güvenilir hizmetin ilkesi olan şirketimizde şartlarınız her ne olursa olsun cevaplarınızın karşılığı tarafımızdan en ulaşılabilir en anlaşılabilir ortak değerler ile yerini korumaya devam edecektir. Amaçlar zamanla yer değiştirse de kalite bizde bir isimse bizde o isme ortaklık etmeye her zaman hazır bir şirket olarak faaliyetimize kiralık araç sistemiyle de  devam edeceğiz. Bizlerle irtibata geçilen her saniyede sizlerin yanında olacak öncü kuruluş faaliyetiyle en iyilere ulaşacağımız sözünü de vermekteyiz.  

Her şirketin kiralık araç uygulamasında fikirleri örtüşmeyebilir fakat uygulamaları hemen hemen aynı iştirake sahiplik etmektedir. Burada en büyük etken ise şirketin farklılığını ortaya koymaktır. Sarf edilen çabalarda gösterilen emek bu durumlara en kaliteli cevaptır belki de.

LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

BEYLİKDÜZÜ OTO KİRALAMA

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

0212 721 25 25 & 0532 436 45 43
Categories: Genel

Leave a Reply