FİLO ARAC KIRALAMA

LUX CAR RENTAL

 

filo kiralama

 

FİLO ARAC KIRALAMA Amacımız müşterilerimize kaliteli araba kiralama hizmeti sunarak, garanti ettiğimiz indirimli araba kiralama fiyatlardan faydalanmalarını sağlamaktır.

Binek araç,ve vip araç kiralama hizmetleri, LÜX CAR RENTAL ayrıca transfer hizmetleride vermektedir.

                                           Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.FİLO ARAC KIRALAMA

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

FİLO ARAC KIRALAMA,Beşiktaş arac kiralama, Avcılarda lüks rent a car, Avcılarda Oto Kiralama, Deniz Köşklerde Kiralık Arac, Ambarlıda Vip Araç, Gümüşpala Sahilde Kiralık Oto, Avcılar Merkez Uygun Arac , Firüzköyde Araç Kiralama, Avcılar Araç Kiralama , Avcılarda En iyi Rent A Car, Atrium Çarşı Araç Kiralama, Deniz Köşkler Günlük Araç, Yeşilkent Araç Kiralama , Avcılarda Ucuz Araç Kiralama, Kaskolu Rent a Car, Avcılarda Filo Kiralama, Rent a Car, Araç Kiralama Firmaları, Oto Kiralama Firmaları, En Güvenilir Araç Kiralama Şirketi

FİLO ARAC KIRALAMA,

LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.
Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.