Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : AUDİ A6 QUATTRO Color : SİYAH Transmission : Fuel type : DİZEL Price : 7.000 TL

2020 Audi A6 Quattro , Tasarım verimlilikle ve sportiflik stil ile buluştuğunda. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide belirgin olduğunda.

TASARIM

Tasarım ile işlev bir ifadeye dönüştüğünde ve ilerleme her şeyin üstüne çıktığında. Üst sınıfın hızını belirleyen otomobil: 2020 Audi A6 Quattro . Hiç olmadığı kadar atletik. Her zaman olduğu gibi üstün.

Genişletilmiş singleframe’den, sportif krom detaylı yan hava menfezlerine ve dar formlu farlara kadar ilerici bir yapıya sahip olan 2020 Audi A6 Quattro ön kısmı ilk bakışta harika bir etki yaratır.

Tekerlek kemerlerinin üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular.

YENİLİKLER

Dış aynalar, tornado çizgisi üzerinde sportif bir şekilde konumlandırılmıştır.

Üstelik coupé benzeri akıcı tavan çizgisi, karakteristik alüminyum stiline sahip, zarif ve üç boyutlu olarak biçimlendirilen arka kısma ulaşır.

Opsiyonel ambiyans aydınlatması paketi eşsiz bir atmosfer yaratır ve A6 Sedan’ın iç mekânına, ferah ve büyüleyici bir ortam kazandırır.

Belirgin forma sahip 2020 Audi A6 Quattro ışık hatları, gösterge panelini, orta konsolu ve diğer çarpıcı tasarım yapılarını kesintisiz aydınlatmayla 30 farklı renk tonunda vurgular.

OPSİYONEL

Opsiyonel olarak sunulan MMI Navigasyon plus ile birlikte ekran ebadı 10,1 inçe çıkan üst ve standart 8,6 inçlik alt HD ekranlar, zarif ve şık gösterge paneline kusursuz bir şekilde uyum gösterir ve sürücünün gereksinimlerine göre ideal olarak ve özel bir şekilde hazırlanır.

Üst gösterge ekranında sürücü, araç bilgilerini, bilgi eğlence sistemini ve navigasyon sistemini yönetir; alt gösterge ekranında ise metin girişleri, klima ve çeşitli konfor işlevleri kontrol edilebilir.

A6 Sedan, Avrupa lansmanına, bir dizel bir benzinli olmak üzere iki güçlü motorla başladı.

PERFORMANS

2020 Audi A6 Quattro Benzinli motor, 3.0 TFSI1 340 hp güç çıkışı ve 500 Nm tork ile altı silindirli motor 0’dan 100 k/s’e 5,1 saniyede ulaşır.

Benzer performans 286 hp güç çıkışına ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI2 V6 dizel motor tarafından da sunuluyor. Tüm motorlar yeni yarı hibrit teknoloji ile donatılmış durumda.

Vizyonuyla inovasyon yaratıyor. Dijitalleşmeyi gerçeğe dönüştürüyor. İlerici işletim konsepti ve zengin sürücü asistan sistemleri daha fazla güvenlik sunar. Artan konfor, üst sınıftaki yeni standartları belirler. İşte bu bizim arzumuz. İşte bu bizim tutkumuz. A6 Sedan‘ın sekizinci nesli.  

Leave a Reply