Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2021 Color : BEYAZ Transmission : 4x4 Fuel type : DİZEL Price : 6.000 TL

7 KİŞİLİK 4X4 ARAÇLAR

Ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km

Tasarım sürecinde yer alın: aşağıdaki galeride Audi Q7’de isteğe bağlı olarak sunulan üç dış boya tonu ve üç jant seçeneği bulunmaktadır. Orca siyah versiyonunda, Audi Sport’un 21 inç alüminyum jantları 10 kollu yıldız tasarımı ile kullanılmıştır. Barrique kahverengi Audi Q7’de, 5 kollu trapez tasarımlı Audi Sport 22 inç alüminyum jantlar kullanılmıştır. En son kombinasyonda, araç, Audi Sport 5 kollu tasarıma sahip matador kırmızı ve 22 inç alüminyum jantlarla sunulmaktadır.

Yenilikçi ve sezgisel bilgi-eğlence teknolojileri sayesinde, dijital yaşam tarzınıza Audi Q7’de devam edebilirsiniz. Tam önünüzde duran tasarım, opsiyonel olarak sunulan Audi sanal kokpit plus’tır. 12.3 inç yüksek çözünürlüklü ekranda, tamamen dijital olan bu gösterge tablosu, araç hızı ve devir sayısı gibi bilgileri sunar. Klasik gösterge tablosuna ek olarak, iki ilave ekran seçeneğiniz daha mevcuttur: “Dynamic” ve “Sport”. MMI dokunmatik özelliğine sahip standart MMI Navigasyon plus ile ilave fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Audi Q7, dinamik bir sürüş deneyimi sunarken yol zemini, yük ve hız gözetmeksizin bir dizi zorluğun üstesinden kolayca gelir. Serinin standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi sportif bir yol tutuş sağlar. Aracın yüksekliğini düzenleyen isteğe bağlı spor havalı süspansiyon da dahil olmak üzere serinin standart Audi drive select sürüş dinamiği sisteminin yedi farklı modunu kullanarak aracın özelliklerini aktif olarak değiştirebilirsiniz. Opsiyonel devrilme önleyici denge sistemi Audi Q7’nin yanal eğimini azaltır ve isteğe bağlı dört tekerlekten yönlendirme sistemi manevra kabiliyetini ve sportif sürüşü kolaylaştırır. Motorlar açısından ortalama yakıt tüketimi*: 7.1-6.6 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları*: 186-174 g/km, iki güçlü 170 kW (231 hp) veya 210 kW (286 hp) V6 TDI motor sunuyoruz. Her ikisi de, verimli sürüş sağlayan ve böylece yakıt tüketimini azaltan serinin standart yarı hibrid teknolojisi ile donatılmıştır.

İyi aydınlatılmış bir iç mekan sunmak üzere tasarlanan panoramik açılır tavan, temiz hava hissi yaratmak üzere sunulan hava kalite paketi veya daha etkileyici bir atmosfer yaratmak üzere sunulan çok renkli kontur ve ambiyans aydınlatma paketi gibi isteğe bağlı özelliklerle Audi Q7’de kendinizi harika hissedeceksiniz. İsteğe bağlı olarak alınabilen S line spor paketi, özellikle sportif bir kabin tasarımı sunar. Bu paket ön spor koltukları, çok işlevli plus özelliğine sahip 3 kollu deri direksiyon simidini, S amblemini ve alüminyum ekleri olan aydınlatmalı plakayı ve ön kısımdaki S amblemini içerir. Audi exclusive’den özellikle iç mekana yönelik yüksek kaliteli parçalar temin edebilirsiniz, örneğin Havana kahverengi desenli, alabaster beyazı deri döşeme.

Leave a Reply