Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2021 Color : SİYAH Transmission : 4X4 Fuel type : BENZİN Price : 6500TL

2021 RANGE ROVER SPORT

2021 Range rover sport ;

Dikkatleri üzerinde toplamak üzere tasarlandı.

Daha alçak, daha sportif duruşu yenilenen ön tampon ve entegre egzoz kaplamalara sahip arka tampon sayesinde zenginleştirilmiştir.

Etkileyici, modern hissi opsiyonel akıcı Hareketli Sinyal Lambalara sahip, aracı sarmalayan LED lambalarla tamamlanır.

ORTAM AYDINLATMASI

Son derece konforlu, ve olağanüstü işlevselliğe sahip.

İç mekanın sade, modern tasarımı, gelişmiş Ortam Aydınlatması ve Touch Pro Duo nun eklenmesiyle tamamlanmıştır.

ADAPTIVE DYNAMICS

Sürekli olarak değişken amortisör ayarlarıyla sürüş ve kontrol arasında kusursuz bir denge sunar.

Adaptive Dynamics aracın hareketlerini saniyede 500 defaya kadar izler, konforlu bir yolculuk için komutlarınıza ve yol koşullarına tepki verir.

LED FARLAR

İmza niteliğinde Gündüz Farlarını içeren pixel laser LED farlar, standart LED farlara kıyasla beş kat daha fazla ışık veren lazer teknolojisi sayesinde çok sayıda far seçeneği sunar.

80 km/sa hızın üzerinde ve diğer hiçbir harici aydınlatmanın olmadığı yerlerde işlevsel hale gelen sistem yarım kilometrenin üzerinde bir mesafede net görüş sağlar.

OTOMATİK ERİŞİM YÜKSEKLİĞİ

Daha fazla rahatlık ve kapasite sunan Otomatik Erişim Yüksekliği elektronik havalı süspansiyon aracılığıyla etkinleştirilir, aracın 50 mm alçaltılmasını sağlayarak yolcuların daha kolay şekilde inmesini ve binmesini sağlar.

HAREKETE DUYARLI GÜNEŞLİK

Kabinin aşırı ısınmasını engellemek ve klima üzerindeki yükü azaltmak amacıyla yolcular araçtan indiğinde ve kapılar kilitlendiğinde güneşlikler otomatik olarak kapanır.

Opsiyonel harekete duyarlı güneşlik sezgisel ileri/geri harekete duyarlı kontrol sunarak sürücünün yola konsantre olmasını sağlar.

HABER/EĞLENCE

Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan Touch Pro Duo araç içi haber/eğlence sistemi, yolculuğunuzun keyfini en iyi şekilde çıkarabilmeniz için en sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojileri içerir.

İNOVASYON

Range Rover Sport’un kaliteli ve yakıt açısından verimli motorları güçlü bir performans sunar.

YOL PERFORMANSI

Olağanüstü tutuş ve yönlendirme özelliği sayesinde Range Rover Sport en dinamik SUV modelimizdir.

Titizlikle tasarlanan teknolojiler sayesinde yol ve koşullar ne olursa olsun nefesleri kesen bir sürüş kabiliyeti sunar.

OFF-ROAD KAPASİTESİ

Range Rover Sport’un örnek oluşturan off-road kabiliyeti Dört Çeker (AWD) sistemleri ve etkileyici, her türlü zemin koşuluna uygun teknolojilerden yararlanır.

SÜRÜCÜ DESTEKLERİ

Şehir trafiğiyle mücadele etmekten siz ve yolcularınız için daha fazla güvenlik sağlamaya kadar çok sayıda standart ve opsiyonel yenilikçi teknoloji mevcuttur.

Her biri yolculuğunuz sırasında rahatlık, kolaylık ve konfor sunmak üzere tasarlanmıştır.

KONFOR VE RAHATLIK

Range Rover Sport sürücü ve yolcu konforunu en üst seviyeye çıkarır. Titizlikle tasarlanmış, modern iç tasarım daha fazla destek sunan ve Semi-Aniline deri seçeneğiyle tercih edebileceğiniz şekilde sunulur.

Leave a Reply