Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : AUDİ Q8 Color : SİYAH Transmission : 4X4 Fuel type : BENZİN Price : 11.000 TL

AUDI Q8

Audi Q8, dört kapılı lüks bir coupé’nin zarafetini, büyük bir SUV’nin pratik çok yönlü kullanım özelliğiyle birleştirir.

Zengin donanıma, kapsamlı bağlantı ağına sahip ve arazi görevi için yeterince dayanıklı olan bu araç hem iş yaşamı hem de boş zaman için güvenli bir refakatçidir.

Orijinal Audi quattro’dan alınan özellikler ve yeni singleframe ile etkileyici tasarım. Cömert, şık iç mekân, dokunmatik işletim konsepti ve ileri teknoloji ürünü navigasyon

Sekizgen tasarımlı, gösterişli singleframe ile Audi Q8, Q ailesinin yeni yüzüdür.

Kaslı radyatör ızgarası dimdik durmakta ve öne çekilen spoyler ve geniş, çevresi oldukça belirgin konturlanmış hava menfezleriyle birlikte kendinden emin görünümü vurgulamaktadır.

Zarifçe kavislenen tavan çizgisi, yumuşak eğimli D-sütunlarında son bulur ve 22 inçe kadar jantları barındıran tekerlek boşluk kemerlerinin üzerindeki quattro kabartmalarına dayanır.

Işık şeridi, arkadaki birimleri birbirine bağlar.

Yolcular veya bagaj için daha fazla alana ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak üç koltuklu sıra koltuğu kaydırmak mümkündür.
Koltuk arkalıklarını aşağı katlayarak, otomatik olarak açılıp kapatılabilen bagaj kapağı sayesinde yüklemesi ve boşaltması kolay olan 1.755 litreye kadar geniş bir depolama alanına sahip olunabilir.

Leave a Reply