Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2022 Color : SİYAH Transmission : Fuel type : Price : 20.000 TL

AUDİ RS 6

Audi Rs6,

İster bir iş toplantısı, ister bir aile gezisi için olsun – Audi RS 6 Avant’a evet deyin. Bunu yapın, çünkü bu yüksek performanslı spor otomobil, size günlük kullanım kolaylığıyla birlikte ödün vermeyen bir tasarım vaat ediyor. Bu ilk sürüşte aşktır.

Audi RS 6 Avant¹, RS’e özgü birçok unsuruyla etkileyicidir. Genişleyen gövde ve belirgin şekilde genişletilmiş çamurluk kemerleri, gözleri anında etkileyici RS tasarımı üzerine çekiyor. Çerçevesiz Singleframe ızgara, RS tamponlar ve geniş yan hava girişleri aracın sportif özelliklerini daha da fazla vurguluyor. Karakteristik Avant siluetini, uzun tavan çizgileri ve düz D sütunu ile en belirgin şekilde tanırsınız. RS egzoz sistemi ve dinamik tavan kenarı spoyleri ile arka kısım, bu otomobilin neden bu denli tutku dolu olduğunu net şekilde açıklar. Tutkudan bahsetmişken: Audi RS 6 Avant’ınız¹, mat alüminyum, siyah veya karbon stil paketleri ve 13 farklı dış boya seçeneği ile birlikte gelir.

Güç çıkışı: 441 kW (600 hp). Maksimum tork: 800 Nm. 0’dan saatte 100 kilometre hıza ulaşma süresi: 3,6 saniye En yüksek hız: İsteğe bağlı olarak 305 km/saate kadar – quattro sürekli dört tekerlekten çekiş sistemli 4.0 litre V8 çift turbo TFSI motor (yakıt tüketimi, ortalama*: 11.7-11.5 l/100 km; CO₂ emisyonları, ortalama*: 268-263 g/km) ile kalp atışlarınızı hızlandırın. Özellikle de opsiyonel dinamik paketlerle birlikte.

Arka koltuklar katlandığında 1.680 litre bagaj kapasitesi: Günlük hayatta bile olağanüstü şeyler için yer sağlar. İsteğe bağlı olarak sunulan, ayak hareketiniz ile bagaj kapağı açma mekanizmasını kullanarak eşyalarınızı bagaj bölümüne yerleştirin ve özgürlüğün tadını çıkarın.

Leave a Reply