Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2017 Color : SİYAH ve BEYAZ Transmission : Fuel type : DİZEL Price : 500TL

BMW 320 d

BMW 320 d , istanbulda Rent a Car Hakkımızda ,LÜX CAR RENTAL,

Türkiye’nin en büyük istanbulda rent a car ile araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL,

ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL,

teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

resim10195-Skyport-Residenz-ta-350-bin-

BMW 320 d, İstanbul lüks araba

istanbulda arac kiralama ,kiralik arac istanbul, Yeşilköyde Vip Araç, AtaköyKiralık Oto, Bakırköyde Uygun Araç , beylikduzunde arac kiralama

 istanbulda Rent a Car Hakkımızda

 

LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL,

ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL,

teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta,

filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan,

çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

4 Responses so far.

 1. İzem
  reply

  Aylık kiralama bedeli ve müsaitlik durumunu bilgilendirir misiniz

  • admintaygun
   reply

   TARİH BİLGİSİ RİCA EDERİZ

 2. Cihan
  reply

  Bir günlük 320 d otomatik dizel araç kiralamak istiyorum

  • admintaygun
   reply

   Minimum 3 günlük araç çıkışı yapabilmekteyiz

Leave a Reply