Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2015 Color : SİYAH Transmission : OTOMATİK Fuel type : BENİZİNLİ Price : 2500 TL

MASERATİ GRAN TURİSMOSPORT S

MASERATİ GRAN TURİSMOSPORT S

Ayırt edici. Dinamik. Ve tahrik edilmek isteyen.

Tüm zamanların en şık coupélerinden biri olarak tanınan GranTurismo, yaşamı tam olarak yaşayanlara ve ödünsüz otomobil eğlencesi arayanlar için yaratılmıştır.

Bir yarış simgesi

Maserati Birdcage 75. konsept otomobilinden esinlenen GranTurismo muhteşem görkemli tasarım ve mükemmel mühendislik örneğidir. Önde gelen İtalyan tasarım evinden Pininfarina’nın motorunun muazzam gücünden geçen yüce siluetinden bu dört kişilik spor otomobil, gemideki herkes için heyecan ve şaşaalılık sunar.

Zarif yarış hatları

Yalancı ve eğimli çizgiler, otomobilin soy dizgesini vurgulayan şık ve aerodinamik bir dış görünüm yaratır. Güçlü ve dinamik ön tarafı, oval radyatör ızgarası ve yatay farların hakimiyeti altında olup, LED Daytime Running Lights, tamponlara mükemmel şekilde harmanlanmıştır. İkonik ‘V’ şeklindeki uzun kaput, her iki tarafında klasik Maserati tarzında üç hava girişine sahiptir.

GranTurismo’nun aerodinamik ve şekillendirmesi, otomobilin etrafında oluşan hava akışı vortekslerini en aza indirgemek için birlikte geliştirildi. Radikal yan etekler daha sonra aracın profilini daha da ileri götürürler. Arka ayrıca GranTurismo’nun sportif ve yüksek teknolojili ruhunu yansıtıyor: Üçgen arka lambalar 96 LED kullanıyor ve tamponun alt kısmında geniş bir aerodinamik difüzör açılıyor.

MASERATİ GRAN TURİSMOSPORT S

Şık alan

Lüks yeniden tanımlandı
GranTurismo’nun iç kısmı, uzun yolculukları gerçek bir keyif haline getiren en üst düzeyde konfor sunar. Hem sürücü hem de yolcuların keyfini çıkaranlar için eşsiz bir araç deneyimi var.

GranTurismo’nun olağanüstü konforlu spor koltukları, dünyanın önde gelen deri şirketlerinden Poltrona Frau®’dan gelen en iyi deri renkleriyle döşenmiştir. Koltukların ve koltuk sırtlarının konturları, gövde ve bacaklara, özellikle yüksek hızda virajlarda bol miktarda destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Önde, koltuklar elektrikle kontrol edilir.

Ismarlama lüks

Maserati’nin tasarım konseptini kullanın ve kendi tasarımınızı yapın. Gösterge paneli kalıpları, kapı panelleri ve arka yan paneller için geniş bir yelpazede özelleştirme seçenekleri yanı sıra daha şık veya sportif iç mekan için geniş bir iç kumaş dizisi var.

MASERATİ GRAN TURİSMOSPORT S

Bireysel olarak uyarlanmış teknoloji

Yenilik, GranTurismo ile standart olarak geliyor. Otomobillerini en son teknoloji ürünü cihazlarla donatmak isteyen sürücüler, elektrokromatik kapı aynaları veya araç hareket halindeyken lastik basıncını sürekli izleyen TPMS gibi en son teknoloji elektronik seçeneklerden seçim yapabilir.

Güvenlik özellikleri

Güvenlik öncelik taşıyor
Maserati GranTurismo, çarpışma riskini azaltan yenilikçi teknoloji de dahil olmak üzere en yeni güvenlik özelliklerine sahiptir: Maserati Stabilite Programı (MSP) ve son derece etkili olan Brembo frenleri.

Motor

Maserati gücünü uyandıran huşu
GranTurismo’nun süper otomobil performansını sunmak, Maserati’nin 405 HP’lik 4.2 litrelik V8 motorudur ve bu güç ve hızın en üst düzeyde olmasını sağlamak için birçok yenilikçi özellik içermektedir. Düşük devirlerde derin bir homurtu yayarak, motorun kükreme iğnesi kırmızı çizgiye yaklaştığında gerçekten korkunç oluyor.

 

4.2 V8 BENZIN

Motor DüzeniV8 90 °
Yerindenlik4244 cc

4.7 V8 BENZIN

Motor DüzeniV8 90 °
Yerinden etme4691 cc

6 Responses so far.

 1. Nuh
  reply

  Günlük 1200 TL’mi fiyatlar ?

  • admintaygun
   reply

   aylık kiralamada günlük bedellerdir

 2. Burak
  reply

  Merhaba bu araci 5 günlügüne kiralamak istiyorum
  13. haziran‘dan 18.hazirana kadar

  • admintaygun
   reply

   aracımız dizi ve film çekimleri için verilmektedir

 3. Yavuz
  reply

  Bir günlük fiyati nekadardir

  • admintaygun
   reply

   minimum 3 günlük kiralama yapılmaktadır

Leave a Reply