Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : MERCEDES GT43 AMG Color : GRİ Transmission : Fuel type : BENZİN Price : 20.000TL

Mercedes amg gt43 , Beklenmedik şekilde çok yönlü Yeni Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı pratiklikle birleştiriyor.

Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé: Bireysellik için daha fazla alan. Daha fazla değişkenlik. Daha fazla Driving Performance.

AMG GT model ailesinin ilk dört kapılı spor otomobili başka bir boyutta sürüş deneyimi yaşatıyor.

Daha hassas, daha hızlı analiz ve müdahale edebilen akıllı yardımcı sistemler sayesinde.

Güvenlikte öne çıkan özellikler:

  • Aktif direksiyon yardımcısı
  • PRE-SAFE® sistemi
  • MULTIBEAM LED
  • DISTRONIC aktif takip yardımcısı
  •  

Mercedes-AMG’den 4,0 litre V8 motor, çok hassas dozajlanabilen güç çıkışı ile birlikte patlayıcı güç dağılımı ile büyüler.

Twin-Scroll turboşarjlar daha iyi bir tepki tutumu için silindir kafalarının arasına yerleştirilmiştir. Silindir kapatma fonksiyonu düşük güç talebinde tüketimi azaltır.

Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé en yeni güvenlik sistemleri sayesinde yükünüzü fark edilebilir bir şekilde azaltabilir ve sizi koruyabilir.

MERCEDES AMG GT43

ister trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé’niz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir.

Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü daha emniyetli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (Akıllı Sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı.

Hedefinize öncelikle emniyetli, ama aynı zamanda daha rahat bir şekilde ulaşmanız için.

Nappa deri kaplı AMG Performance direksiyon simidindeki AMG kumanda tuşlarıyla her şey kontrol altında: Spor otomobilinizin farklı parametrelerini değiştirin ve kişisel ayarlarınızı yapın.…

Hakkımızda ;

15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren lüks araç kiralama konusunda sürekli yenilenen şirketimiz;

Ferrari,Porsche,Lamborginhi,Bentley,Mercedes,Bmw,Audi vb. Marka araçlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç kiralama sektöründe en üst seviyelere gelmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,sorunsuz araçlar ve uygun fiyatlar olmuştur.

LÜKS ARAÇ KİRALAMA

Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz  Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

İSTANBUL LÜX ARAÇ KİRALAMA

İnstagram sayfamızı inceleyebilirsiniz

Leave a Reply