Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : CARRERA 44 Color : SİYAH Transmission : Fuel type : BENZİN Price : 3000 TL

PORSCHE CARRERA 911 4S

Porsche carrera 911 4s , aracımız 2019 model 0 km olarak filomuza katılmıştır.

Firmamızda bulunan lüks araçlarımıza bir yenisi daha eklenmiş olup 2019 model 0 km PORSCHE CARRERA marka aracımız hizmetinize sunulmuştur.

Lüks araç kiralamada lider kuruluş olan LUX RENT A CAR İstanbul ve Bodrum Şubeleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Gün geçtikçe genişleyen filomuzda araçlarımızın tamamı firmamıza aittir.

Yeni açmış olduğumuz YALIKAVAK şubemiz ile sizlere tatiliniz süresince eşlik edecek LÜKS ARAÇLAR için bizimle irtibata geçiniz.

Yurtdışından tatile gelecek misafirlerin uçaktan indiği anda aracını alabilmesi adına havalimanı teslimatlarımız başlamıştır.

PORSCHE CARRERA 911 4S

Kiralama sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştiren LUX RENT A CAR yine bir ilke imza atmıştır.

 

LUX RENT A CAR, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 

PORSCHE CARRERA 911 4S

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır

LÜKS ARAÇ KİRALAMA SAHİBİNDEN.COM

*SÖZLEŞME ESNASINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

* YURTDIŞINDAN NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

* ARAÇLARIN BAKIMLARI YAPILIYOR MU ?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

*FİRMA OLARAK ARAÇ KİRALAMA ?

Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

*ARACI SÖZLEŞME DIŞINDA BİRİSİ KULLANABİLİR Mİ ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi;  ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

*SOSYAL MEDYADAN SİZİ TAKİP EDEBİLİR MİYİZ ?

Evet sosyal medya platformlarından bizleri takip edebilirsini

 

Leave a Reply