Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2013 Color : BEYAZ Transmission : Fuel type : Price : 14.000TL

PORSCHE CARRERA 911 4S
PORSCHE CARRERA 911 4S

Porsche carrera 911 4s ,Tüm modellerde ilk defa standart: amortisör sistemini elektronik olarak ayarlayan Porsche Active Suspension Management (Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi, PASM).

Dört tekerlekten çekişli modellerin bir başka özelliği, eksiksiz bir üstünlük. Her virajda ve yılın her gününde. Aktif dört tekerlekten çekiş sistemi Porsche Traction Management (Porsche Çekiş Yönetimi, PTM), her bir tekerleğe aktarılan itiş gücünü mevcut koşullara göre değiştirir.PORSCHE 911 4S Bu, sağlam bir yol tutuşunun yanı sıra daha yüksek performans sağlar. Tabii ki, ikisi birlikte. Kış mevsiminde. Her gün. Dinamik sürüş performansının sınırlarında.

PORSCHE 911 4S – Frenler
PORSCHE 911 4SHer şeyi hızlandırmak istiyoruz. İlerleme de buna dahil. Aynısı, negatif ivme için de geçerli. Çünkü, frenler dahi bir potansiyel kaynağıdır. Bu nedenle, yeni 911 modelinin daha yüksek güç kapasitesi ile baş edebilmesi için, fren sistemini büyüttük.

911 Carrera temel modelleri, yeni geliştirilen dört pistonlu alüminyum monoblok kaliperlere sahiptir. Kaliperler, anotlanmış siyah renklidir. Her bir fren diskinin çapı 330 mm’dir.

S modelleri, önde altı pistonlu, arkada ise dört pistonlu, kırmızı renkli, alüminyum monoblok sabit fren kaliperlerine sahiptir. Ön tekerleklerdeki fren silindirleri alüminyumdan yapılmıştır. Ön fren diskleri 350 mm, arka diskler ise 330 mm çapa sahiptir. Daha gelişmiş stabilite ve frenleme performansı için.

Tüm modellerde, fren kaliperleri kapalı bir monoblok yapıya sahiptir. Bu özellik, hem sağlam hem de hafif olmalarını sağlar ve frenlerin zorlu koşullarda dahi hızla devreye girmesine ve hızla devreden çıkmasına imkan verir. Pedal hareket mesafesi çok kısadır ve kavrama noktası daha hassastır. Fren diskleri, daha iyi ıslak frenleme ve ideal soğutma için çapraz deliklidir.

PORSCHE 911 4S  -BOSE® Surround Ses Sistemi PORSCHE CARRERA 911 4S

Opsiyonel BOSE® Surround Ses Sistemi, 911 modelleri için özel olarak geliştirilmiş ve iç mekana tamamen uyumlu akustik özellikler elde edilmesi için optimize edilmiştir. Ses sistemi, 12 adet tamamen aktif hoparlör ve amplifikatör kanalları ile birlikte, araç gövdesine entegre ve 100 watt gücünde patentli bir aktif subwoofer içerir. Bu tamamen aktif sistem yapısı, her bir hoparlörün iç mekana en ideal şekilde uyum sağlamasını ve 911’in hızla hareket eden bir konser salonuna dönüşmesini mümkün hale getirir. Sistem, toplam 555 watt güce sahiptir. PORSCHE CARRERA 911 4S

One Response so far.

  1. Alexander Terstiege
    reply

    1-3 günlük kiralamalarda, günlük 1500₺ mi?. Öyleyse, bir kaç gün için kiralayacağım..,

    Teşekkürler.

Leave a Reply