Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : CAYANNE HYBRID Color : SİYAH Transmission : 4X4 Fuel type : HYBRID Price : 12.000TL

PORSCHE CAYENNE HYBRID

Porsche cayenne hybrıd ,Cayenne ve Cayenne Coupé: beş koltuk seçeneğinin yanında her ikisi de çarpıcı görüntüye ve etkileyici performansa sahip.

İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte yeni maceranıza Cayenne ile yelken açın, isterseniz Coupé’nin ikonik hatlarınıza kendinizi kaptırın, tamamen sizin zevkinize kalmış.

Ancak tek bir şey en büyük iki modelimiz için de geçerlidir: her Porsche’nin en başta gelen özelliği bir spor otomobil olmasıdır.

Bizi birleştiren nokta spor otomobil deneyimi için duyduğumuz hevestir.
Motor üzerinde çalışmaya başlamadan önce Cayenne modellerinin dinamik boyutlarına ilk bakışımız ve Porsche DNA’sını açığa çıkarmamızla tasarım başlar.
Arabaya bindiğimiz gibi yüksek kalite standart ekipman sayesinde motorspor atmosferini içimize çekeriz.
Tasarımı keşfet
Sürdürülebilirlik ile sürüş dinamiklerinin birleşimi her spor araba hayranını gülümsetir.
Çünkü tüm aile için gereken alanla birlikte yarış pistlerinden hibrit teknolojiyi dört gözle bekleyebilirler.
İster yarış pistinde ister yolda olsun, ister keyfi ister gündelik sürüş: çok yönlü Porsche Cayenne S’in direksiyonunda büyülenme ve spor sürüş keyfi tartışmasız bir şekilde öndedir.
En güçlü sekiz silindirli motorumuz sayesinde yoğun bir adrenalin patlaması ve kesintisiz haz anları. Yine de Cayenne Turbo hakkındaki en iyi şey size hissettirdiği üstün spor araba duygusudur.
Cayenne Turbo S E-Hybrit kalp ritminizi hızlandıracak. İkili sürüş konsepti sayesinde hibrit teknolojisinin etkileyici performansı model aralığındaki en güçlü motor çıkışını sağlar.
Seçeneklerinizin çoğunu hayata geçirir. Çevrim içi navigasyon sistemimiz olan Navigasyon Plus ya da Cayenne’nizin ayrıcalığını kusursuz sesle ortaya çıkaran BOSE® ve Burmester®.
Konforu keşfedin
İstanbulda Rent a Car Hakkımızda ,LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük istanbulda rent a car ile araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.
2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

porsche hybrıd

porsche hybrıd

porsche hybrıd

porsche hybrıd

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

hybrıd araç kiralama

Leave a Reply