Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : PANAMERA 10 YEARS Color : SİYAH Transmission : Fuel type : BENZİN Price : 10.000 TL

PORSCHE PANAMERA 10 YEARS

Porsche panamera 10 years; Porsche, Panamera serisinin onuncu yıldönümünü özel bir versiyonla kutluyor. Yeni Panamera 10 Yıl Sürümü, özellikle konfor ve şasi alanlarında kapsamlı standart donanıma sahiptir ve ayrıca özel tasarım özellikleriyle geliştirilmiştir.

Örneğin, yeni 21 inç Panamera Sport Design jantlar saten parlak Beyaz Altın Metalik ve ön kapılardaki yine Metalik Beyaz Altın renkli “Panamera 10 ” logosu özel üretim modellere özeldir.

Yıldönümü logosu, ön yolcu trim panelinin iç kısmında ve kapı giriş korumalarında da bulunabilir. İç kısım siyah kısmi deri ile tasarlanmıştır.

Beyaz Altın dekoratif dikişler özellikle yüksek kaliteli bir izlenim yaratır. Yeni yıl dönümü baskısı Almanya’da Panamera 4 ve Panamera 4 E-Hybrid modelleri ve aynı motorlarla donatılmış Sport Turismo türevleri için mevcuttur.

Standart olarak birçok ek ekstra

Panamera 10 Years Edition modelleri fabrika çıkışı olarak bir dizi ek konfor ve güvenlik özelliği ile birlikte gelir: PDLS Plus, Şerit Değiştirme Asistanı ve Trafik işareti tanıma özellikli Şerit Takip Asistanı ve geri vites kamerası dahil Park Asistanı dahil olmak üzere LED matris farlar genişletilmiş standardın parçasıdır.

ekipmanlarının yanı panoramik çatı sistemi, renkli camlar, kafalıklar, yumuşak yakın kapı, dijital radyo ve BOSE üzerinde Porsche kret ile ısıtılan 14 yönlü konfor koltuklar ® Surround Ses sisteminin.

Porsche Active Suspension Management (PASM) ve Power Steering Plus dahil standart adaptif üç odalı havalı süspansiyon ile Panamera 10 modelleri, olağanüstü sürüş dinamikleri için ideal bir şekilde donatılmıştır.

Panamera 10 Years Edition’ın hibrit modelleri, normalde standart olan 3,6 kW yerine 7,2 kW şarj kapasitesine sahip yerleşik bir şarj cihazıyla birlikte gelir.

2.9 litrelik çift turbolu motor ve 243 kW (330 PS; Kombine yakıt tüketimi 8.4 l / 100 km; kombine CO 2 emisyonları 194 – 192 g / km) ile Panamera 4 10 Years Edition sipariş edilebilir.

Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo’daki 2,9 litrelik çift turbolu motor ve 100 kW (136 PS) gücündeki güçlü elektrik motoru, 340 kW (462 PS; Kombine yakıt tüketimi 2,9 – 2,8 l / 100 km) sistem gücü sunmak için bir araya geliyor ; karma güç tüketimi 16,2 – 16,1 kWh / 100 km; karma CO 2 emisyonları 66 – 64 g / km).

Leave a Reply