Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : RANGE ROVER SPORT Color : SİYAH Transmission : OTOMATİK Fuel type : DİZEL Price : 3000TL

RANGE SPORT

RANGE SPORT DİNAMİK TEPKİ *

Dinamik Tepki, viraj esnasında vücut zayıflamasını azaltarak, hidrolik rulo kontrolü sayesinde araç kullanımını geliştirir, yol performansını ve yolcu konforunu optimize eder.

Dinamik KARARLILIK KONTROLÜ

 

RANGE SPORT TORK VEKTÖRÜ *

Bu sistem, virajdan geçerken aracın çevikliğini ve stabilitesini arttırır. Dinamik Aktif Arka Kilitleme Diferensiyeline sahip olarak, kavrama ve direksiyonu iyileştirmek için tüm tekerlekler arasındaki tork dağılımını sürekli izleyip dengeleyerek kontrollü kullanım ve viraj verme olanağı sunar. Arazi yolunu, ilgili Terrain Response ® ayarları ile birlikte kullanarak kum gibi yüzeylerde de çok değerli bulabilir.

Bu sistem, viraj alırken beste yapmanıza yardımcı olur. Bir viraj içine hızlanırken aracın saniyede 100 kez izlenmesi, understeer’in başlangıcını algılamak için yalpa sensörlerini kullanır. Daha sonra, tork dışarıdaki tekerleklere aktarılırken yörüngenizi düzeltmek için fark edilmeyen frenlemeyi uygular, böylece daha fazla çekiş, direksiyon kontrolü ve güvenlik seviyeleri sağlar.

SÜSPANSİYON

Testlerde, her model, cezalandırma test cihazımızda on yıllık aşırı sürüş süresine eşdeğer bir şekilde maruz kalmıştır.

RÜZGAR HIZI

180 km / saat rüzgar sarmalları. Yüksek ortam sıcaklıkları. Düşük hava akışı durumları. Bu ve diğer zorlu hava hareketleri, her model ve sistemlerini sınırlara itmek için iklim odalarımızda yeniden yaratılmıştır.

SICAK VE SOĞUK İKLİM

RANGE SPORT Araçlar hem gerçek dünya ortamlarında hem de iklim odalarında -40 ° C’ye kadar donar ve 50 ° C’ye kadar pişirilir. Nereye giderseniz gidin, konfor ve bağlantı daima orada.

KAPALI YOL

Land Rover’ın efsanevi off-road yetenekleri her araçta vardır. Arjeplog, buzulların buzulları ve Dubai’nin affedici olmayan kumları gibi uzak ortamlarda test edilen prototipler yaklaşık 8,500 km’lik alanı kaplıyor.

4 Responses so far.

 1. Pelin bayircikli
  reply

  Merhaba 16 martta range rover kiralamak istiyorum

  Uygunluk pozisyonu nedir acaba

  • admintaygun
   reply

   minimum 3 günlük kiralama yapılmaktadır

 2. Fatih
  reply

  Iyi günler fiyatlarini günlük galiba aylik kiralama yapiyomusunuz? Aylik fiyatlar degisiyormu?. Ornegin RRSport 800 tl yaziyor aylik fiyati nedir. 5 6 ay kiralama düşünüyoruz.

  • admintaygun
   reply

   SİTEMİZDE YAZILI OLAN FİYATLAR AYLIK KİRALAMADA GÜNLÜK FİYATLARDIR . 800 X 30 = 24.000 TL

Leave a Reply