Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2020 Color : SİYAH Transmission : 4x4 Fuel type : DİZEL Price : 4.500 TL

Range Rover Velar R Dynamıc, 

Aracın sadeliği, kendine güven ve bireysellik hissini yansıtır.

Range Rover Velar ilerici tasarım konusunda lider konumdadır.

Sade, şık ve ayrıcalıklı araç, çarpıcı ve modern bir duruşa sahiptir. Range Rover Velar ile gittiğiniz her yerde gözler üzerinizdedir.

Range Rover Velar modelinin kabini şık bir sadeliği yansıtır.

Yapılandırılabilir Ortam Aydınlatmasından, ayrık kayar kol dayamalarına kadar her ayrıntı, yolcularınızla birlikte gideceğiniz yere rahat bir şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Range Rover Velar R Dynamıc

Zahmetsiz, etkileyici hızlanma özelliğinden, artırılan verimliliğe ve azaltılan CO2 emisyonuna kadar birçok iyileştirmeyle Range Rover Velar modeline güç sağlayan her motor optimize edildi.

Yeni hafif alüminyum 4 silindirli ve güçlü V6 motorlar aracın otomatik şanzımanıyla birlikte hassas bir sürüş özelliği sunarken, nefes kesici şekilde hızlanmayı ve performansı mümkün kılar.

İstek üzerine Tork özellikli Dört Çeker (AWD) sistemi, olağanüstü bir yol performansı ve eksiksiz off-road kapasitesi sunar.

Range Rover Velar modelinin çekiş özelliği, her koşulda güvenle ilerlemeyi sağlamak üzere ideal çekişi korumak için titizlikle üretilen teknolojiler sayesinde bağlanır ve sunulur.

Opsiyonel Activity Key, hayattan keyif almayı çok daha kolay hale getirir.

Bu bileklik, daha fazla konfor sunmak amacıyla sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte tasarlanmıştır;

bisiklete binmekten kano kullanmaya kadar birçok aktiviteyi anahtarlığınızı yanınızda taşımak zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Aracınızı ister otoyolda ister zorlu bir arazide kullanıyor olun, Range Rover Velar her koşulda gerekli kapasiteyi sunar.

R DİNAMİK

Akıllı Güç Aktarım Dinamiği (IDD) ve Frenleme ile Torque Vectoring özelliğine sahip Dört Çeker Sistemi (AWD) cazip, heyecan verici bir kullanım sağlar.

Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi, iki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü Dokunmatik Ekranı bir araya getirir.

Touch Pro Duo’yu opsiyonel tam renkli Head-up Display ve standart Etkileşimli sürücü Ekranı ile birlikte, birden fazla özelliği aynı anda görüntülemek ve bu özelliklerle etkileşim kurmak üzere kullanabilirsiniz.

15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren lüks araç kiralama konusunda sürekli yenilenen şirketimiz;

Ferrari,Porsche,Lamborginhi,Bentley,Mercedes,Bmw,Audi vb. Range Rover Velar R Dynamıc  ,Marka araçlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç kiralama sektöründe en üst seviyelere gelmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,sorunsuz araçlar ve uygun fiyatlar olmuştur.

HAKKIMIZDA

LUX RENT A CAR, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. Range Rover Velar R Dynamıc 

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz 
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.Range Rover Velar R Dynamıc 

Leave a Reply