Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : RANGE ROVER AUTOBİOGRAPHY Color : SİYAH Transmission : 4X4 Fuel type : DİZEL Price : 15.000 TL

RANGE ROVER VOGUE AUTOBİOGRAPHY

Range rover vogue autobiography,  modern bir his için standart olarak çarpıcı çepeçevre dış LED aydınlatmaya sahiptir.

 

Konfigüre Edilebilir Ambiyans Aydınlatması ve Meridian Surround Ses Sistemi ile donatılan Range Rover Westminster şık ve kapsamlı iç tasarıma sahiptir.

Aracın dinamik görünümünü Narvik Black vurgular içeren Westminster Black ve Gloss Black jantlarla zenginleştirin.

İmza niteliğinde Gündüz Farlarını içeren Matrix LED farlar, standart LED farlara kıyasla beş kat daha fazla ışık veren lazer teknolojisi sayesinde çok sayıda far seçeneği sunar.

Sistem yarım kilometrenin üzerinde bir mesafede net görüş sunar.

Haber/eğlence sistemimiz Touch Pro Duo diğer hiçbir sisteme benzemez bir görünüme sahiptir ve farklı bir performans sunar.

Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan Touch Pro Duo, yolculuğunuzun keyfini en iyi şekilde çıkarabilmenizi sağlayan en sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojileri içerir.

Range rover vogue autobiography’ın kaliteli ve yakıt açısından verimli motorları güçlü bir performans sunar.

Dynamic moda sahip Terrain Response 2 sistemi dahil olmak üzere titizlikle üretilmiş bir dizi teknoloji her türlü yol ve koşulda güçlü bir performans sunar.

Lüks ve gelişmiş özellikleri dünyaca bilinen her türlü koşula uyum sağlayan bir kapasiteyle bir araya getiren ilk araç olan Range Rover öncü olmaya devam ediyor.

Range rover vogue autobiography’ın örnek oluşturan off-road kabiliyeti Dört Çeker (AWD) sistemleri ve etkileyici, her türlü zemin koşuluna uygun teknolojilerden yararlanır.

Range rover vogue autobiography ’da şehir trafiğiyle mücadele etmekten siz ve yolcularınız için ek güvenlik sağlamaya kadar çok sayıda standart ve opsiyonel SUV teknolojileri mevcuttur.

Her bir özellik aracınızdan alacağınız keyfi artırmak üzere tasarlandı ve üretildi.

Range Rover’ın iç tasarımında beş koltuğun çok yönlülüğünü ve dört koltuğun konforunu sunan ön ve arka koltuklar yer alır.

Opsiyonel Dört Bölgeli Klima Kontrolü ve PM2.5 filtreye sahip Kabin Hava İyonizasyonu sayesinde yolcular kendilerini daha iyi hisseder.

Meridian Sound System™ ve Yapılandırılabilir Ambiyans Aydınlatması rahatlatan atmosfere katkıda bulunur.

60:40 oranında katlanabilen arka koltuklarla, 20 yönlü ısıtmalı ön koltuklardan arka Yönetici Sınıfı koltuklarla tamamlanan 24 yönlü ısıtmalı ve soğutmalı, masaj özellikli koltuklara kadar birçok koltuk seçeneği mevcuttur.

Tüm koltuk seçeneklerinde hafıza özelliği mevcuttur.

Range rover vogue autobiography ,Kabinin aşırı ısınmasını engellemek ve klima üzerindeki yükü azaltmak amacıyla yolcular araçtan indiğinde ve kapılar kilitlendiğinde güneşlikler otomatik olarak kapanır.

Zeminin gereklilikleriyle uyum sağlayın.Terrain Response 2, aracınızın motorunun, debriyajının, diferansiyellerinin ve şasi sisteminin tepkilerini sürüş koşullarına uyarlar. Yedi mod arasından seçiminizi yapabilirsiniz

Adaptive Dynamics kat edilen kilometrelerin hissedilmeden geçmesini sağlar.

Sistem, daha fazla kontrol sağlamak ve dengeli, düz bir sürüş sağlayacak şekilde gövde hareketini en aza indirmek için sürücüye veya yola neredeyse anında tepki vererek aracın hareketini saniyede yaklaşık 500 kez izlemektedir.

Tüm Range rover vogue autobiography motorlarında düşük CO2 teknolojileri yer alır.

Gelişmiş akıllı Stop/Start sistemi yakıt tüketimini azaltır.

ECO modu ise hızlanırken ve vites değiştirilirken pedalı yumuşatmaktan ısıtmalı kapı aynalarını kapatmaya kadar bir dizi eylemi otomatik olarak gerçekleştirerek Range Rover’ın daha verimli çalışmasını sağlar.

Güvenlik duygusunu arttıran Acil Durum Freni sürücüyü olası önden çarpışmalara karşı uyarır.

Herhangi bir önlem alınmaması durumunda sistem fren uygulayarak olası bir darbenin şiddetini azaltır.

Bu sistem patinaj yapan tekerleğe uygulanan torku azaltarak denge ve kontrollü bir patinaj hareketi sağlar ve gerektiğinde fren uygular.

En üst düzeyde lükse sahip, Arka Yönetici Sınıfı Koltuklar örnek oluşturacak seviyede konfor sunar,

Ayrıca daha geniş, daha derin minderleri içerir.

Elektrikli olarak açılan merkezi konsol dört koltuktan oluşan lüks bir ortam oluşturmak üzere dıştaki yolcu koltuklarıyla sorunsuz şekilde entegre olur.

Yapılandırılabilir Ortam Aydınlatması ve Gelişmiş Çalışma Aydınlatması iç tasarım ortamını tamamlar ve kullanım alanını zenginleştirir.

Range rover vogue autobiography ,Aydınlatma 10 adet renk seçeneğiyle tasarım özelliklerini öne çıkarmak ve gerçek anlamda etkileyici ve rahatlatan bir ortam oluşturmak üzere bir araya getirilmiştir.

Hakkımızda 

Türkiye’nin en büyük istanbulda rent a car ile araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.
Ayrıca 2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Leave a Reply