Car Condition

Model Year

Maker

Body type

Price range

Year : Body type : Make : Model : 2018 Color : BEYAZ Transmission : Fuel type : DİZEL Price : 700 tl

YENİ KASA BMW 520İ

YENİ KASA BMW 520İ

Veriler hakkında bilgiler.
 • * Bu değerler geçici olarak belirlenmiştir ve henüz onaylanmamıştır.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz “Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”ndan temin edebilirsiniz. Kılavuz aynı zamanda http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden de indirilebilir.

  Köşeli parantez içinde yer almayan değerler manuel şanzımanlı (varsa) modellere aittir, köşeli parantez içindeki değerler Steptronic şanzımanlı (varsa) modellere aittir.

  YENİ KASA BMW 520İ

  Yakıt tüketimi, (kat edilen mesafe bazında) yaklaşık üçte biri şehir içi trafiğinden ve üçte ikisi de şehir dışı sürüşten oluşan ECE sürüş döngüsüne (93/116/EC) uygun olarak belirlenir. Yakıt tüketimine ek olarak CO2 emisyonu da bu şekilde ölçülür. Yakıt tüketimi düzeyleri standart donanıma sahip otomobiller baz alınarak hesaplanır. Özel donanımın (örn. daha geniş lastikler) yakıt tüketimi ve sürüş performansı düzeyi üzerinde ciddi miktarda etkisi olabilir.

  Belirtilen teknik veriler Almanya pazarındaki otomobillere aittir. Resimleri verilen modeller, kısmen standart olarak takılmayan opsiyonel donanım ve aksesuarlara sahip olabilir. Diğer ülkelerin özel gereksinimlerine göre, metin ve resimlerde açıklandığı gibi ilgili modeller, standart ve isteğe bağlı donanımda değişiklikler olabilir. Kesin bilgiler için lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcısı ile temasa geçin. Tasarım ve donanımda değişiklikler yapılabilir. Hatalar olabilir. Ulusal pazarlara yönelik donanımlar burada gösterilmemektedir.

  Kg cinsinden boş ağırlık (AB): Verilen rakama %90 dolu depo, sürücü için 68 kg ve bagaj için 7 kg dahildir. Yüksüz ağırlık standart donanıma sahip otomobiller için geçerlidir. Opsiyonel donanım, bu rakamı yükseltebilir.

  YENİ KASA BMW 520İ

  Nominal çıkış gücü: BMW, süper kurşunsuz 95 RON yakıt kullanılmasını önerir. Kurşunsuz RON 91 veya daha yüksek yakıt, maksimum etanol sınırı yüzde 10 (E10) olmak şartıyla kullanılabilir. Verilen performans ve yakıt tüketim rakamları RON 98 yakıt kullanımına dayanır.

  Her durumda sportif ve şık olan Yeni BMW 5 Serisi Sedan, atletik görünümü sayesinde, rekabette her zaman öndedir. Ancak elde ettiği başarı elbette ki rastlantısal değildir. Ne de olsa, başarı sadece genlerden kaynaklanmaz; detaylara gösterilen özenin bir ifadesidir.

  DIŞ TASARIM.

  Yeni BMW 5 Serisi, hareketsiz haldeyken bile güçlü bir izlenim uyandırır. Serinin yedinci neslinde, Böbrek Izgaraları ve farlar birbiriyle ilk kez doğrudan bağlantılıdır. Arkaya doğru eğimli alçak tavan çizgisi, kaslı gövdeye coupé benzeri, şık bir siluet kazandırır. Ayrıca, geniş arka kısım, Yeni BMW 5 Serisi’nin yüksek performans kapasitesini vurgular.

  YENİ KASA BMW 520İ

  • Luxury Line, parlak krom tasarım öğeleri ve uyumlu jantlarıyla Yeni BMW 5 Serisi’ne oldukça şık bir görünüm kazandırır. İç tasarımda kullanılan, kontrast dikişli ve fitilli özel Line döşemeler ve parlak krom vurgulu dekoratif ahşap yüzeyler gibi materyaller son derece şık bir atmosfer oluşturur. Yapay deri kaplamalı ön konsol, son değerli dokunuşu yapar.
  • #beylikdüzüaraçkiralama , #otokiralamabeylikdüzü #istanbulrentacar
  • YENİ KASA BMW 520İ,
   Ağırlık
   Yüksüz ağırlık (kg) EC
   1605
   İzin verilen toplam ağırlık (g)
   2180
   Otomobilin yük kapasitesi (kg)
   650
   İzin verilen ön/arka aks yükü (kg)
   1035/1240
   Motor
   Silindir/Valf
   4/4
   Silindir hacmi (cm3)
   1597
   Strok/çap (mm)
   75.6/82
   Güç (bg)/Güç devir (devir/dak)
   170/5000-6000
   Tork (Nm)/Tork devir (devir/dak)
   250/2000-4700
   Kompresyon oranı : 1
   9
   Performans
   Maksimum hız km/sa
   226
   0-100 km/sa hızlanma
   8.3
   Yakıt Tüketimi
   Şehir içi (lt/100 km)
   7.6
   Şehir dışı (lt/100 km)
   5.9
   Ortalama (lt/100 km)
   6.5
   CO2 emisyonu (gr/km)
   149
   Depo hacmi (lt)
   68
   Jantlar
   Ön lastik
   225/55 R17 97Y
   Arka lastik
   225/55 R17 97Y
   Ön jant
   7,5J x 17 LM
   Arka jant
   7,5J x 17 LM
  • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

6 Responses so far.

 1. Duran
  reply

  Merhaba, 1 aylik kiralama fiyati kac tl ?

  • admintaygun
   reply

   aylık kiralama bedelimiz 12.000TLdir

 2. Ddh
  reply

  Günlüğü ne kadar

  • admintaygun
   reply

   minimum 3 günlük verilmekte

 3. Yilmaz
  reply

  Merbaha bu ayin 12 sinden 15 ne bu arac musait mi ? Ve ne kadar ?

  • admintaygun
   reply

   malesef bu aracımız müsait değil bmw320,bmw116,porsche panamera müsait olan araçlarımız

Leave a Reply