İLETİŞİM

GÜNCEL SAYFAMIZDAN YENİ ARAÇLARIMIZ GÖRMEK VE REZERVASYON YAPMAK İÇİN AŞAĞIDA BULUNAN YENİ SİTE YAZISININA TIKLAYINIZ

YENİ SİTE

 

 

iletişim lux car rental

iletişim lux car rental

İLETİŞİM

OFİS: + 90 212 721 25 25

7/24: 0532 436 45 43

FAKS: +90 212 875 15 85

E-pos: arac kiralama@luxcarrental.com

 

ADRES: Yakuplu merkez mh hürriyet bul.caddesi Skyport residence kat 1 no : 51 Beylikdüzü/İstanbul

LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.
Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

Categories: Genel

2 Responses so far.

 1. TUNÇ
  reply

  İyi günler 2 günlük araç kiralamak istiyorum firmanız 2 günlük kiralama yapıyor mu kiralam istemiş olduğum tarih 06/05/2017 ile 09/05/2017 tarihinde saat 11 gibi teslim edilecek ücret ne kadar kiralamak istemiş olduğum arac da bmw 4.20 d cabrio tekrar iyi günler

  • admintaygun
   reply

   MİNİMUM 3 GÜN KİRALAMA YAPABİLMEKTEYİZ

Leave a Reply