İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA

İstanbul Araba Kiralama

Lüks araç kiralama sektörüyle tanınmış BEYLİKDÜZÜ merkezli bir firmadır.

17 seneyi aşkın süredir siz değerli misafirlerine hizmet veren firmamız, gerek bireysel gerekse kurumsal araç kiralama imkanlarınız bulunmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA

Beylikdüzü araç kiralama, SKYPORT RESİDENCE (GÜLYAPI) binasında olup BAHÇEŞEHİR, HAVALİMANI şubeleri ile yoluna devam ediyor.

Beylikdüzü bölgesinde bulunan rent a car’lar ile kıyaslama yapacaktır; Filoda bulunan araç marka, model, km, bakım, kasko vb. kriterlerde ön plana çıkmaktadır.

LÜKS ARAÇ KİRALAMA

Lüks araç kiralama’da mevcut olan bazı markalarımızı şu şekilde sıralayabiliriz; BMW, MERCEDES, AUDİ, FERRARİ, PORSCHE, MASERATİ, BENTLEY, RANGE ROVER

Lüks Araç Kiralama için 0532 436 45 43 no’lu telefondan bize göre geçebilirsiniz.

KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA

Kurumsal araç kiralama, Firmanız için AYLIK, YILLIK, 3 YILLIK, 5 YILLIK kiralma seçenekleri ile ilgili fiyat bilgisi için 0212 721 25 25 no’lu telefon ile ilgili olduğunuzu belirtmeniz gerekmektedir.

Günümüz koşullarında VERGİ, KASKO, BAKIM, LASTİK gibi göze görünmeyen giderlerden kurtulmak ve aynı zamanda kiralamaya vermiş olacaktır.

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Bireysel araç kiralama, DÜĞÜN, NİŞAN, TOPLANTI, DAVET vb. özel günleriniz için özel kiralama imkanı sunmaktayız.Bireysel araç kiralamada minimum kiralama süresi 3 Gün ile sınırlıdır.

3 yıllık ehliyet, kredi kartı ve adınıza kayıtlı fatura (ikametgah) ile kiralama işlemlerini sorunsuz ve güvenilir br şekilde yapabilirisiniz.

İSTANBUL CAR RENTAL

HAVALİMANİ TRANSFERİ 

Havalimani trasnfer, ATATÜRK HAVALİMANI, SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI, İSTANBUL YENİ HAVALİMANI için sizlere hizmet vermektedir.

Yurtdışından gelen misafirleriniz profesyonel şöförlerimiz ile karşılanır ve hangi durumlarda gitmek isterse kullanabileceğiniz bir şekilde transfer gerçekleşir.

LÜKS KİRALIK ARABA  ile telefonla tüm araçlarımız bir telefonla kapınıza teslim edilir.

LÜKS KİRALAMA, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve karar verecek parayı seçin. 

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil, iş ve seyahate gerekliliği, tüm talep ve beklentileri

LÜKS ARAÇ KİRALAMA, teknolojideki ve sektördeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalite ve güvenilirliğindedir.

İSTANBUL CAR RENTAL

Vizyonumuz 
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

0212721 25 25 ve 0532436 45 43

Instagram 

İSTANBUL LÜKS ARAÇ KİRALAMA, BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA, BAHÇEŞEHİR ARAÇ KİRALAMA, ESENKENT ARAÇ KİRALAMA, LÜX ARAÇ KİRALAMA, BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA

beylikdüzü arac kiralama , beylikdüzü rent a car

LUXCARRENTAL

Categories: Genel

Leave a Reply