LUKS RENT A CAR, LUX ARAC KİRALAMA ,BEYLİKDUZU, ETİLER

 
 

OFİS: + 90 212 721 25 25

7/24: 0532 436 45 43

FAKS: +90 212 875 15 85

E-posa: arac kiralama@istanbulluxrentacar.com

arac kiralama iletisim

ADRES: Yakuplu merkez mh hürriyet bul.caddesi Skyport residence kat 1 no : 52 Beylikdüzü/İstanbul

lüks arac kiralama

havalimani_rent_a_car

arac kiralama iletisim

bahçeşehir arac kiralama, istanbul rent a car, arac kiralama, hava limanı rent a car

LUX CAR RENTAL, sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli arac kiralama imkanı sağlamaktadır.

arac kiralama iletisim

 LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.
Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

arac kiralama iletisim ,beylikduzu arac kiralama , istanbul rent a car , luks car rental , arac kiralama , bahceshir arac kiralama

 

Google+