Havalimanı rent a car Rezervasyon

[Contact-form-7 id = “55” title = “Rezervasyon”]

 

 

Havalimanı rent a car Rezervasyon

 

Rezervasyon işleminden sonra iletişim bölümünde mevcut olan form ile bizimle irtitaba geçmeniz önemle rica olunur.   Rezervasyon talebinizin bize ulaşabilmesi ve formda hata almamanız için;

  • Lux  bir araba kiralamak   Rezervasyon Talep Formu
  • Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurun, boş bırakmayınız.
  • Bilmediğiniz alanları “x” veya “?” işareti ile doldurun.
  • Dönüş tarihiniz belli değil ise tahmini tarihinizi seçin.
  • Tarih alanını el ile doldurmayınız, açılan takvim penceresinden seçiniz.
  • Talep formu bize gönderildiği zaman, sistem size talebiniz gönderilmiştir uyarısı verecek ve belirttiğiniz e-posta adresinize rezervasyonun sisteme kaydedildiğine dair mesaj gönderecektir.

Havalimanı rent a car Rezervasyon

Lüx Rent a Car  Rezervasyon talep formu önemli çünkü bu bilgiler ile sizi karşılayacağız! Arac ınızı kiraladıktan sonra Ana Kampanya  bilgileri sayfamıza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Havalimanı rent a car Rezervasyon

Havalimanı rent a car Rezervasyon,

Havalimanı rent a car Rezervasyon,

rent a car

İstanbul rent a car  , İstanbul Beşiktaş  Araç Kiralama, ekonomik rent a car, FLORYA araç kiralama, avcılar rent a car

LÜX CAR RENTAL, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 2003 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren LÜX CAR RENTAL, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.
Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LÜX CAR RENTAL, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

LUKS ve EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA , AUDİ KİRALAMA , MERCEDES KİRALAMA , BMW KİRALAMA , FERRARİ KİRALAMA , PORSCHE KİRALAMA

LUKS ve EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA , AUDİ KİRALAMA , MERCEDES KİRALAMA , BMW KİRALAMA , FERRARİ KİRALAMA , PORSCHE KİRALAMA

Misyonumuz
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir.