KIŞ SEZONU ARAÇ KİRALAMA

Kış sezonu araç kiralama,

 

Kış sezonu araç kiralama,2019 Yaz sezonunu yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde firmamızda kış sezonu çalışmaları tüm başlamıştır.

Sezona uygun araç kapasitesi (4×4 ) ve kış lastik uygulaması ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm hızımızla çalışıyoruz.

Yaz tatilleri ardından Kış tatili ( kayak v.b ) için sizlerin ihtiyacı olan SUV araçlarımızın tüm bakımları yapılmış olup kapalı otoparkımızda muhafaza edilmektedir.

Geçtiğimiz yıl kış ayı çok yoğun kar yağışı ile geçmemiş olsa da bazı firmaların gerek duymadığı kar tipi lastik firmamızda zorunludur.Kar yağıp yağmaması gözetmeksizin kış sezon başlangıcında değişimler yapılır.

İstanbul BEYLİKDÜZÜ ve BODRUM YALIKAVAK’ta bulunan şubelerimizden araç kiralarken lastik talebinde bulunabilirsiniz.

RANGE ROVER , AUDİ , BMW vb . SUV araçlarımız ile sizlere hizmet vermeye yılın 12 ay’ı devam etmekteyiz.

Aileniz ile geçireceğiniz hafta sonu tatilinizde 4×4 araç ile keyifli bir yolculuk geçirmeniz dileğiyle.

Kış sezonu araç kiralama,risklerle dolu bir hizmettir.

Gerek kiralayan gerekse kiracının büyük sorumlulukları vardır.Firmalar ne kadar önlem alırsa alsın öncelikle aracı kullanan kişinin sezon hakkında bilgi sahibi olması gereklidir.

Takip mesafesi ve kış şartlarında araç kullanma bilgisi olması kesinlikle şarttır.

Aksi halde trafikte çevrenize ve kendinize zorluklar yaşatabilirsiniz.

Kış sezonu araç kiralama da trafik kurallarına uymanızı önemle rica eder.Tüm misafirlerimize hayırlı yolculuklar dileriz.

SIK SORULAN SORULAR

*SÖZLEŞME ESNASINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

* YURTDIŞINDAN NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

* ARAÇLARIN BAKIMLARI YAPILIYOR MU ?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.

Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ LÜKS ARAÇ KİRALAMA

*FİRMA OLARAK ARAÇ KİRALAMA ?

Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

*ARACI SÖZLEŞME DIŞINDA BİRİSİ KULLANABİLİR Mİ ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi;  ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Kış sezonu araç kiralama

*SOSYAL MEDYADAN SİZİ TAKİP EDEBİLİR MİYİZ ?

Evet sosyal medya platformlarından bizleri takip edebilirsiniz.

Instagram 

FACEBOOK 

HAKKIMIZDA

 

Categories: Genel

Leave a Reply